Zamgławianie ULV


Zamgławianie ULV

– polega na rozprowadzeniu środka chemicznego za pomocą generatora zimnej mgły. Urządzenie generuje krople 10 razy mniejsze niż w przypadku zwykłych opryskiwaczy (ok. 20 mikronów). Wytworzone krople dają efekt mgiełki która skutecznie wypełnia pomieszczenie, dociera do najmniejszych szczelin i zakamarków, niedostępnych dla zwykłego oprysku. Środek chemiczny rozprowadzany jest równomiernie w całym pomieszczeniu. Używamy środków w postaci mikrokapsułkowej o przedłużonym działaniu. Pluskwy, karaluchy, prusaki, pchły i inne, zdychają w ciągu kilku kolejnych godzin. Z lokalu można korzystać swobodnie po wyschnięciu i przewietrzeniu lokalu (około 2-3 h). Zamgławianie jest jednym z najskuteczniejszych i najtańszych zabiegów na pluskwy. Usługa jest bezpieczna dla zwierząt, osób starszych, alergików, dzieci oraz kobiet w ciąży, a bezpieczeństwo zależy od użytej chemii a nie urządzenia.  Skuteczność zależy również od doświadczenia, wiedzy i  dokładności wykonania zabiegu.


Opdluskwianie mieszkania

Usługa powinna być wykonana minimum dwa razy z użyciem różnej chemii, zachowując 2 tygodniowy odstęp.

Cena zabiegu zależy od kubatury mieszkania, ilości zapluskwionych łóżek oraz wielkości populacji pluskwy. 

GWARANTUJEMY KONKURENCYJNE CENY I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUGI.

Pracujemy na terenie Warszawy i okolic 7 dni w tygodniu bez ograniczeń czasowych.

Cena zależy od ilości zapluskwionych łóżek, stopnia zapluskwienia oraz ilości pokoi. Wycenę uzyskają Państwo telefonicznie pod numerem 513132987 lub za darmo na miejscu.Dezynsekcja pluskwy gorącą parą.

 Para jest szczególnie skuteczna, ponieważ zabija wszystkie stadia rozwoju pluskiew.  Pluskwy giną już w temperaturze powyżej 45 stopni, temperatura pary wydobywającej się z urządzenia ma ponad 100 stopni. Wysoka temperatura zabija również jaja, czego nie robi chemia(działa jedynie na żyjące osobniki). Parowanie polega na dokładnym wygrzaniu wszystkich szczelin, łączeń, szwów łóżka, listew przypodłogowych itp. Połączenie przyśpiesza i zwiększa efektywność zabiegu likwidacji pluskiew. Wygrzewanie stosujemy jako dodatek do zamgławiania ULV w celu uzyskania maksymalnego efektu, nie stosujemy parowania jako oddzielnej usługi. 

Zamgławianie  ULV,

Oprysk na pluskwy,

Wygrzewanie parą.

To najskuteczniejsza i najtańsza metoda likwidacji pluskwy domowej. Metoda ta działa na dorosłe osobniki jak i złożone jaja przez uzycie wysokiej temperatury. Dzięki zniszczeniu jaj parą i zamgławieniu/opryskaniu całego mieszkania, często wystarczy już jeden zabieg do pozbycia sie pluskiew (w przypadku małej populacji oraz wczesnego wykrycia owadów) . Opis stosowanych metod poniżej.

Dezynsekcja pluskwy

oprysk

Jest to klasyczna metoda dezynsekcji, w której chemia owadobójcza, rozpylana jest za pomocą opryskiwacza niskociśnieniowego. Razem z zamgławianiem ULV są to najczęściej stosowane metody zwalczania pluskwy domowej, pcheł, karaluchów i prusaków.